Munkácsi SC előretört a megyei labdarúgó-bajnokságban
Sport··Forrás:Kárpátalja.ma

Írta: Szerkesztőség
Munkácsi SC újabb sikerrel a második helyen
A megyei bajnokság 17. fordulójában a Munkácsi SC hosszú sorozatot megnyerve, vendégként győzte le a Medea-Nevickei vár csapatát. Már a játék elején megszerezték a vezetést Mergyejev góljával, majd Mercin még a félidő előtt duplázott. A második félidőben Ohar biztosította be a munkácsiak győzelmét, és bár a hazaiak a 87. percben szépítettek, ez már nem veszélyeztette az eredményt.
Szoros küzdelem a bajnoki pontokért
A Munkácsi SC győzelme révén megelőzte a Baranyai Krajna csapatát, amely hazai pályán vereséget szenvedett a már korábban bajnoki címet nyert Szőlős FC-től. A szőlősiek kiemelkedő teljesítménnyel uralják az élmezőnyt, mindössze egyszer kaptak ki az idény során.
Izgalmas mérkőzések a tabella élén
A Viski FC fordulatos mérkőzésen fordított és nyert a Dolhai Borzsa ellen, így a tabella negyedik helyére lépett. Az Ilosvai Buzsora Mikola Pilip mesterhármasával kiütötte az Őrdarmai Lídert, így versenyben maradtak a negyedik helyért. Az Ilonokújfalui Csillag és az Unggesztenyési Csillag rangadója szintén szoros találkozó volt az utolsó előtti fordulóban.
Ifjúsági csapatok versengése
Az ifjúsági bajnokságban a Szőlős FC továbbra is veretlen, és már biztos aranyérmes, mögöttük az Ilosvai Buzsora és az Őrdarmai Líder áll jóval lemaradva.
Következő mérkőzésekre figyelem
A záró fordulóban a Munkácsi SC hazai pályán a sereghajtó Ilonokújfalui Csillag ellen küzd, ahol megszerezheti a bajnokság ezüstérmét. A küzdelem a mezőny második helyéért tehát még nyitott és izgalmas végkifejlet előtt áll a megyei labdarúgásban.
Forrás: Kárpátalja.ma





